توجه : به علت نوسانات ارز و تغییرات شدید قیمت ها خواهشمند است قبل خرید تماس بگیرید

نمد پرفراژ چک مکس ژاپن

نمد پرفراژ چک مکس ژاپن

تومان۲۵۰,۰۰۰

نمد پرفراژ چک مکس ژاپن , قابل استفاده در تمامی مدل های پرفراژهای چک برقی ماکس می باشد. دارای رنگ چاپ قرمز و مشکی می باشد.

دستگاههای سازگار عبارت هستند از مدلهای MAX EC90  | MAX EC70 | MAX EC310| MAX CE30 که از اینجا می توانید دستگاهها راملاحظه فرمایید.

پارت نامبر : Max R50

 

دسته:

توضیحات

نمد پرفراژ چک مکس ژاپن , ساخت کشور ژاپن می باشد که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. نمد پرفراژ ماکس داری رنگ مشکی و قرمز می باشد که به جهت چاپ و برجسته کردن در پرفراژ چکها مورد استفاده می گیرد که به علا حالت نمدی یا اسفنجی و همچنین دوام بالایی که دارد می تواند جوهر پرفراژ را در درون خود برای زمان طولانی نگاه دارد.

همچنین جوهر های استفاده شده درنمد پرفراژ چک مکس ژاپن به هیچ وجه قابل پاک شدن و دستکاری شدن نی باشد. اگر در هنگام استفاده شکل ضاهری نمد حفظ شده بود و تغییری نکرده بود ولی چاپ کمرنگ بود جوهر این نمد تمام شده و باید با جوهر مخصوص شماره زن یا پرفراز که در بازار موجود می باشد شارژ گردند و شاهد برگشت خاصیت چاپ با کیفیت ان خواهید بود ولی گاهی در اثر مصرف زیاد نمد در دستگاه خورده شده است و به راحتی قابل مشاهده می باشد که در این صورت باید نسبت به تعویض ان اقدام کرد. نکته حائز اهمیت این هست که کیفیت و ماندگاری نمد پرفراز ماکس اصلی بسیار بالا بوده و به هیچ وجه از مدلهای مشابه استفاده نکنید.

در ضمن قابلیت شارز این نمد بوسیله جوهر های مخصوص نمد های پرفراز موجود در بازار امکان پذیر می باشد. فقط از جوهر های مخصوص این کار استفاده نمایید و به هیچ وجه از جوهر استامپ جهت شارز ان استفاده نکنید زیرا جوهر استامپ باعث فاسد شدن و خراب شدن نمد اصلی خواهد شد و به مرور زمان باعث از بین رفتن خود نمد می شود. در صورتیکه اگر از جوهر مناسب این کار استفاده نمایید شاید هزینه بیشتری را در بر بگیرد ولی عمر نمد پرفراژ شما را دو صد چندان خواهد کرد.جوهر های مخصوص نمد پرفراز در بازار به جوهر های شماره زن یا جوهر پرفراژ معروف می باشند که خود دارای مارک ها و مدل های مختلفی هستند . برای راهنمایی حتما با مشاوران ما در تماس باشد.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “نمد پرفراژ چک مکس ژاپن”