توجه : به علت نوسانات ارز و تغییرات شدید قیمت ها خواهشمند است قبل خرید تماس بگیرید

نمد پرفراژ چک ماکس ژاپن

نمد پرفراژ چک ماکس ژاپن

تومان۳۴۰,۰۰۰

نمد پرفراژ چک ماکس ژاپن , قابل استفاده در تمامی مدل های پرفراژهای چک برقی ماکس می باشد. دارای رنگ چاپ قرمز و مشکی می باشد.

دستگاههای سازگار عبارت هستند از مدلهای MAX EC90  | MAX EC70 | MAX EC310| MAX CE30 که از اینجا می توانید دستگاهها راملاحظه فرمایید.

پارت نامبر : Max R50

 

توضیحات

نمد پرفراژ چک ماکس ژاپن , ساخت کشور ژاپن می باشد که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. نمد پرفراژ ماکس داری رنگ مشکی و قرمز می باشد که به جهت چاپ و برجسته کردن در پرفراژ چکها مورد استفاده می گیرد که به علا حالت نمدی یا اسفنجی و همچنین دوام بالایی که دارد می تواند جوهر پرفراژ را در درون خود برای زمان طولانی نگاه دارد.

همچنین جوهر های استفاده شده در این نمدها به هیچ وجه قابل پاک شدن و دستکاری شدن نی باشد. اگر در هنگام استفاده شکل ضاهری نمد حفظ شده بود و تغییری نکرده بود ولی چاپ کمرنگ بود جوهر این نمد تمام شده و باید با جوهر مخصوص شماره زن یا پرفراز که در بازار موجود می باشد شارژ گردند و شاهد برگشت خاصیت چاپ با کیفیت ان خواهید بود ولی گاهی در اثر مصرف زیاد نمد در دستگاه خورده شده است و به راحتی قابل مشاهده می باشد که در این صورت باید نسبت به تعویض ان اقدام کرد. نکته حائز اهمیت این هست که کیفیت و ماندگاری نمد پرفراز ماکس اصلی بسیار بالا بوده و به هیچ وجه از مدلهای مشابه استفاده نکنید .

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “نمد پرفراژ چک ماکس ژاپن”