توجه : به علت نوسانات ارز و تغییرات شدید قیمت ها خواهشمند است قبل خرید تماس بگیرید

منگنه برقی راپید مدل Rapid 90 EC

منگنه برقی راپید مدل Rapid 90 EC

تومان۲,۴۳۰,۰۰۰

منگنه برقی راپید مدل Rapid 90 EC از پر کاربرد ترین ابزار و وسایل اداری است که در هر مکانی می توانید از آن بهره ببریدو نیازمند آن می باشید. جهت الصاق برگه ها و اسناد خود به یکدیگر استفاده نمایید.

ویژگی ها

وزن: 1.5 کیلوگرم | ظرفیت دوخت: 25 برگ | عمق کاغذ: قابلیت تنظیم تا عمق 6 سانتی متر | سوزن مصرفی: 24/6 و 44/7 | برق مصرفی: 110 ولت

توضیحات

منگنه برقی راپید مدل Rapid 90 EC جهت دوخت اوراق و اسناد مختلف و حفظ و حراست آنها به کار برده می شود. این ابزار موارد مصرف متنوع و گوناگونی دارد؛ برای مثال در طول روز در منزل، مدارس، فروشگاه ها و ادارات کوچک و بزرگ از این وسیله بار ها و بار ها استفاده می شود.

این منگنه را می توانید بر روی میز کار خود قرار داده و با تنظیم عمق دوخت برای اوراق با جنس های مختلف تنظیم نموده و آنها را به هم متصل نمایید. برق مصرفی ۱۱۰ ولتی نمایانگر حداقل مصرف و هزینه می باشد که بسیار صرفه جویانه است. سوزن مصرفی این دستگاه به راحتی قابل کارگذاری و تعویض می باشد. برای هر نوع کاغذ، سوزن منگنه مخصوص وجود دارد و شما می توانید با استفاده از سوزن متناسب با کاغذ خود بهترین کیفیت را به دست آورید.

قطعات این دستگاه کوچک از کیفیت بسیار مناسبی برخوردار بوده که باعث طول عمر طولانی با کارایی بالای آن می شود. عملکرد خودکار منگنه برقی رپید بهترین ویژگی این دستگاه به شمار می رود. وزن منگنه برقی رپید ۱.۵ کیلو گرم بوده که برای این وسیله وزن ایده آل و مطلوبی محسوب می شود. این دستگاه با ویژگی های ذکر شده در بین مدل های مشابه دستگاه ایده آلی است.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “منگنه برقی راپید مدل Rapid 90 EC”