توجه : به علت نوسانات ارز و تغییرات شدید قیمت ها خواهشمند است قبل خرید تماس بگیرید

ماژیک طلایی متال مارکر اسنومن

ماژیک طلایی متال مارکر اسنومن

تومان۱۶,۰۰۰

ماژیک طلایی متال مارکر اسنومن یک وسیله بسیار عالی و پر کاربرد در صنعت، ادارات مختلف و حتی مدارس است. این ماژیک قابلیت نوشتن روی سطح های مختلف مانند پلاستیک، فلز و چرم، کاغذ و غیره را دارد و می توان در موارد متنوعی از آن استفاده کرد.

ویژگی ها

کشور مبدا: ژاپن | رنگ : طلایی | تعداد در بسته : 12 عدد

توضیحات

ماژیک طلایی متال مارکر اسنومن ، یکی دیگر از لوازم بسیار پرکاربرد برند اسنومن است که در رنگ های مختلف ساخته و در بازار موجود می باشد. این ماژیک ها قابلیت استفاده روی سطوح مختلف مانند پارچه، کاغذ، پلاستیک، شیشه، چرم، لباس و غیره را دارد. این تنوع در سطوح قابل نگارش این ماژیک ها را بسیار پر کاربرد کرده و می توانید در بخش های مختلفی مانند صنعت، آموزش، خیاطی و ادارات مختلف از آن ها استفاده کنید.

از آن جا که این ماژیک ها در صنعت نیز به طور مداوم مورد استفاده قرار می گیرند، سمی و قابل اشتعال بودن آن ها می تواند بسیار مشکل ساز و خطر آفرین شود. ماژیک های اسنومن قابل اشتعال نبوده و می توانند گزینه بسیار مناسبی برای صنعت باشند. از طرف دیگر این ماژیک ها بعد از نوشته شدن در زمان بسیار کوتاهی خشک شده و لازم نیست زمان زیادی منتظر بمانید تا خشک شود.

ماژیک طلایی متال مارکر اسنومن بسیار خوش دست بوده و طراحی ارگونومیک آن باعث می شود استفاده از آن به انگشت های شما فشار نیاورده و شما را خسته نکند. این ماژیک ها طول عمر بسیار بالایی داشته و بنابراین از نظر اقتصادی بسیار به صرفه هستند. زیرا با خرید این ماژیک می توانید تا مدت ها در نهایت کیفیت از آن ها استفاده نمایید. متن های نوشته شده روی سطوح مختلف حتی فلز و پارچه بسیار ماندگار بوده و مدت ها پس از نگارش نیز به صورت کاملا واضح و عالی روی سطوح باقی می ماند.

موارد مصرف :

ماژیک طلایی متال مارکر اسنومن، با نوگ گرد آن این قابلیت را به شما میدهد که با آن بتوانید نازک روی سطوح مختلف بنویسید، با ماژیک لتو می توانید تا مدت ها در نهایت کیفیت از آن ها استفاده نمایید. متن های نوشته شده روی سطوح مختلف حتی فلز و پارچه بسیار ماندگار بوده و مدت ها پس از نگارش نیز به صورت کاملا واضح و عالی روی سطوح باقی می ماند.

شما می توانید در صنعت هوایی ، صنعت اتومبیل ، صنعت رنگ و بسیاری از صنایع دیگر گستردگی مصرف این محصول را مشاهده نمایید.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ماژیک طلایی متال مارکر اسنومن”