توجه : به علت نوسانات ارز و تغییرات شدید قیمت ها خواهشمند است قبل خرید تماس بگیرید

ماشین حساب مهندسی کاسیو FX-82-ES PLUS

ماشین حساب مهندسی کاسیو FX-82-ES PLUS

تومان۹۷,۰۰۰

ماشین حساب کاسیو FX-82-ES PLUS، یکی از انواع ماشین های حساب مهندسی به شمار می آید. اضافه شدن قابلیت ( Natural – V.P.A.M) نسبت به مدل FX-82-ES ، از اصلی ترین ویژگی این ماشین حساب به شمار می آید. بسیاری از عبارات ریاضی مانند جذر و کسرها در این مدل، فرمت نوشتاری و کتابی دارد.

ویژگی ها

دارای کیس محافظ: می باشد | قابلیت پاک کردن آخرین ورودی: بله | منبع تغذیه: باتری | تعداد کاراکتر: 12 | خاموش شدن خودکار: بله | قابلیت انجام محاسبات مثلثاتی: بله

توضیحات

ماشین حساب کاسیو FX-82-ES PLUS، دارای منبع تغذیه به صورت باتری نیم قلمی می باشد. به منظور صرفه جویی در مصرف باتری، به هنگام توقف در انجام محاسبات، ماشین حساب به صورت خودکار خاموش می شود. همچنین به منظور ایجاد سهولت برای کاربر در هنگام انجام محاسبات، قابلیت پاک کردن آخرین ورودی در این ماشین حساب، تعبیه شده است.

فرمت نوشتاری و کتابی در بسیاری از عبارات ریاضی مانند جذر، به سهولت خواندن وکاربری در این مدل کمک می کند. این مدل ماشین حساب ظرفیت محاسبه 252 تابع را دارد. همچنین نه حافظه اختصاصی برای انواع متغییر ها در این مدل در نظر گرفته شده است. از قابلیت های فنی این مدل ماشین حساب می توان به محاسبه آمار دوبعدی، محاسبه اتوماتیک اعشار، تحلیل رگرسیون، جدول تابع و به دست آوردن اعداد تصادفی، اشاره نمود.

با توجه به قابل حمل بودن دستگاه، لازم است که ماشین حساب در برابر ضربه و گرد وغبار محافظت شود. به همین منظور کیس محافظی برای این ماشین حساب در طراحی این مدل در نظر گرفته شده است. صفحه نمایش این مدل تا دوازده کاراکتر را با وضوح بالا به نمایش می گذارد. از دیگر ویژگی های برتر این مدل می توان به قابلیت محاسبه عامل های اول و محاسبه انحراف معیار اشاره کرد. کیفیت ساخت دستگاه در حد مطلوب و مناسب ارزیابی شده است.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ماشین حساب مهندسی کاسیو FX-82-ES PLUS”