توجه : به علت نوسانات ارز و تغییرات شدید قیمت ها خواهشمند است قبل خرید تماس بگیرید

ماشین حساب کاسیو مدل fx-3650 PLUS II

ماشین حساب کاسیو مدل fx-3650 PLUS II

تومان۲۱۵,۰۰۰

ماشین حساب کاسیو مدل fx-3650 PLUS II، در گروه ماشین های حساب مهندسی قرار می گیرد. این ماشین حساب با قابلیت برنامه ریزی، دارای 308 تابع می باشد. به واقع، این مدل، یکی از ماشین های حساب قابل حمل محبوب در گروه مهندسی می باشد.

ویژگی ها

ابعاد: 162*80*1/11 میلی متر | وزن: 95 گرم | دارای کیس محافظ: می باشد | نوع نمایش گر: دو خطی (Dot matrix) | تعداد کاراکتر: 12| قابلیت انجام محاسبات آماری: بله | منبع تغذیه: باتری و پنل خورشید | قابلیت انجام محاسبات مثلثاتی: بله

توضیحات

ماشین حساب کاسیو مدل fx-3650 PLUS II، دارای صفحه نمایش دوازده کاراکتری می باشد. در واقع، این نمایش گر، کاراکتر ها را به صورت دو خطی نمایش می دهد. وزن کم محصول، بر قابلیت حمل و نقل محصول می افزاید. طراحی مناسب دکمه ها در مقایسه با ابعاد دستگاه به خوبی نمایان می باشد. این مدل ماشین حساب مهندسی، با داشتن سیصد و هشت تابع، قابلیت محاسبه دیفرانسیل، محاسبه تبدیلات پایه nام، گرفتن انتگرال و محاسبه آمار را، دارد.

همچنین محاسبه توابع مثلثاتی، یکی دیگر از ویژگی های این ماشین حساب مهندسی می باشد. برخی از محاسبات آماری انجام شده توسط این مدل ماشین حساب، آنالیز رگرسیون، انحراف استاندارد و ویرایش گر داده STAT، می باشد. منبع تغذیه این مدل ماشین حساب، هم باتری و هم پنل خورشیدی می باشد. تنها در صورت نبود نور خورشید کافی، انجام محاسبات با باتری صورت می پذیرد. قیمت مقرون به صرفه در مقابل امکانات متنوع این ماشین حساب و کیفیت برتر در ساخت، این مدل را به یکی از ماشین های حساب مهندسی محبوب، تبدیل کرده است. به جهت قابل حمل بودن این ماشین حساب، ممکن است که در معرض آسیب و ضربه قرار بگیرد. به همین منظور کیس محافظتی مخصوص این مدل، برای جلوگیری از وارد شدن آسیب به ماشین حساب، در پکیج این مدل، تعبیه شده است.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ماشین حساب کاسیو مدل fx-3650 PLUS II”