توجه : به علت نوسانات ارز و تغییرات شدید قیمت ها خواهشمند است قبل خرید تماس بگیرید

ماشین حساب کاسیو مدل DR-120 TM

ماشین حساب کاسیو مدل DR-120 TM

در انبار موجود نمی باشد

ماشین حساب کاسیو مدل DR-120 TM، ماشین حسابی مجهز به پرینتر می باشد که در گروه ماشین های حساب تجاری و شرکتی قرار می گیرد. از ویژگی های برتر این مدل نسبت به مدل های مشابه، می توان به قیمت مقرون به صرفه در مقابل خدمات ارائه شده و کیفیت ساخت عالی، اشاره نمود.

ویژگی ها

ابعاد: 382*3/109*5/214 میلی متر | مجهز به کیس محافظ: بله | تعداد کاراکتر: 2+10 | منبع تغذیه: برق | نوع نمایش گر: خطی | سرعت چاپ: 5/3 خط در ثانیه | رنگ چاپ: مشکی و قرمز

توضیحات

ماشین حساب کاسیو مدل DR-120 TM، دارای پرینتر با کیفیتی می باشد. این پرینتر قابلیت چاپ سریع را نیز دارد. به طوری که می تواند 5/3 خط را در هر ثانیه چاپ کند. همچنین در چاپ از دو رنگ مشکی و قرمز بهره مند می شود. منبع تغذیه این مدل ماشین حساب دارای پرینتر، به منظور انجام محاسبات و همچنین فرایند چاپ، برق شهری می باشد.طراحی دکمه های این ماشین حساب بسیار راحت و مناسب برای استفاده سریع کاربر در هنگام محاسبات طولانی می باشد.

محاسبه مالیات از دیگر قابلیت های فنی این مدل ماشین حساب می باشد. ابعاد این ماشین حساب، به منظور قرار گرفتن در روی میز، بسیار مناسب طراحی شده است. نمایش گر خطی این ماشین حساب، توانایی نمایش دوازده رقم را به کیفیت عالی، دارد.

به کمک این ماشین حساب دارای پرینتر، می توان در هر مرحله از محاسبات، نتایج مربوطه را به اسناد و مدارک مرتبط، ضمیمه نمود. همچنین محاسبه قیمت فروش، محاسبه قیمت بدون در نظر گرفتن مالیات، محاسبه قیمت با در نظر گرفتن مالیات، محاسبه میزان تخفیف، محاسبه میزان سودف محاسبه میزان مالیات، محاسبه قیمت خرید و محاسبه حاشیه سودف از دیگر قابلیت های فنی این مدل ماشین حساب، به شمار می آید. همچنین سهولت در استفاده، یکی دیگر از ویژگی های برتر این ماشین حساب می باشد.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ماشین حساب کاسیو مدل DR-120 TM”