توجه : به علت نوسانات ارز و تغییرات شدید قیمت ها خواهشمند است قبل خرید تماس بگیرید

ماشین حساب رومیزی کاسیو Ds-120 tv

ماشین حساب رومیزی کاسیو Ds-120 tv

تومان۳۱۰,۰۰۰

از ویژگی های شاخص در ماشین حساب رومیزی کاسیو Ds 120 tv، می توان به دکمه های بزرگ آن اشاره کرد. این دکمه ها میزان بروز اشتباه هنگام وارد کردن ارقام را به شدت کاهش می دهد. کیفیت ساخت عالی و قیمت مقرون به صرفه، در مقابل امکانات در آن، از ویژگی های برتر این ماشین حساب به شمار می آید.

ویژگی ها

ابعاد: 186*184*9/40 میلی متر | تعداد کاراکتر: 12 | منبع تغذیه: باتری و پنل خورشیدی

توضیحات

ماشین حساب رومیزی کاسیو Ds-120 tv، یکی از مدل های محبوب برای افرادی است که نیاز به محاسبات پیچیده ندارند. این مدل ماشین حساب با نمایش ۱۲ رقم، نسبت به مدل های نمایش ۸ رقمی، کاربرد بیشتری دارد. منبع تغذیه این ماشین حساب، به صورت باتری و نور خورشید می باشد. تنها در صورت عدم نور خورشید ، نیاز به باتری می باشد. در نتیجه، این مدل، از انواع کم مصرف ماشین حساب به شمار می آید.

یکی از قابلیت های برتر در این مدل ماشین حساب، قابلیت (Key Rollover) می باشد. در واقع در هنگامی که داده ها به سرعت، به ماشین حساب وارد می شوند؛ حتی زمانی که دکمه ها به مقدار کم فشرده می شوند، آنالیز اعداد انجام می شود. در نتیجه این قابلیت از بروز هر گونه اشتباهی در این زمینه جلوگیری می کند.

این ماشین حساب قابلیت محاسبه قیمت بدون مالیت، قیمت به علاوه مالیات، قیمت فروش، میزان تخفیف، میزان مالیات و حاشیه سود را به صورت اتوماتیک محاسبه و به نمایش بگذارد. می تواند عملیات در حال انجام را در نمایش گر، به نمایش بگذارد. اختلاف میان قیمت خرید و قیمت فروش، نتیجه سود و میزان هزینه ها یکی دیگر از ویژگی هایی است که افراد زیادی در ماشین حساب به دنبال آن هستند. این ماشین حساب به وسیله قابلیت (Markup)، این امر را به خوبی انجام می دهد.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ماشین حساب رومیزی کاسیو Ds-120 tv”