توجه : به علت نوسانات ارز و تغییرات شدید قیمت ها خواهشمند است قبل خرید تماس بگیرید

ماشین حساب رومیزی کاسیو Dj 120D plus

ماشین حساب رومیزی کاسیو Dj 120D plus

تومان۱۳۵,۰۰۰

در انبار موجود نمی باشد

ماشین حساب رومیزی کاسیو Dj 120D plus، به منظور انجام امور تجاری و فروشگاهی ساخته شده است. کیفیت بالای ساخت و قیمت مقرون به صرفه در برابر ویژگی های ارائه شده، از خصوصیات برتر این ماشین حساب رومیزی می باشد. همچنین طراحی حرفه ای این ماشین حساب، سهولت در انجام محاسبات را فراهم می کند.

ویژگی ها

ابعاد: 192*144*6/34 میلی متر | تعداد کاراکتر: 12 | منبع تغذیه: باتری و پنل خورشیدی | کنترل محاسبات: تا 300 مرحله

در انبار موجود نمی باشد

توضیحات

ماشین حساب رومیزی کاسیو Dj 120D plus، به منظور سهولت در استفاده کاربر، دکمه دو صفر و دکمه سه صفر را دارا می باشد. این دکمه ها به هنگام وارد کردن اعداد با ارقام زیاد، از بروز اشتباه انسانی جلوگیری می کنند. منبع تغذیه این ماشین حساب، هم به صورت باتری و هم به صورت استفاده از پنل خورشیدی می باشد. تنها در صورت عدم نور خورشید کافی، انجام محاسبات به وسیله منبع باتری، صورت می پذیرد.

بنابراین این مدل ماشین حساب، در گروه ماشین حساب های کم مصرف قرار می گیرد. همچنین کنترل محاسبات انجام شده، یکی دیگر از ویژگی های این ماشین حساب رومیزی می باشد. این کنترل در محاسبات، می تواند تا 300 مرحله، انجام شود.

نمایشگر تک رنگ این ماشین حساب می تواند، اعداد را در 4 حالت به نمایش بگذارد. قابلیت پاک کردن آخرین ورودی، در هنگام محاسبات طولانی، راحتی را برای فرد محاسبه کننده، به وجود می آورد. به همین منظور این قابلیت در این ماشین حساب تعبیه شده است. دکمه های این ماشین حساب رومیزی به صورت پلاستیکی می باشند و از نظر طراحی طوری آماده شده اند که میزان بروز خطا به هنگام وارد کردن داده ها، کم شود. همچنین قابلیت محاسبه درصد، قابلیت محاسبه سود و قابلیت محاسبه هزینه از دیگر ویژگی های مهم برای افراد محاسبه کننده، می باشد که در این ماشین حساب، تعبیه شده است.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ماشین حساب رومیزی کاسیو Dj 120D plus”