توجه : به علت نوسانات ارز و تغییرات شدید قیمت ها خواهشمند است قبل خرید تماس بگیرید

ماشین حساب رومیزی شارپ El-782

ماشین حساب رومیزی شارپ El-782

تومان۱۸۵,۰۰۰

ماشین حساب رومیزی شارپ El-782، در گروه ماشین های حساب تجاری و اداری قرار می گیرد. از ویژگی های این مدل می توان به جدا کردن ارقام در دسته های سه تایی و همچنین کنترل محاسبات تا صد و بیست مرحله اشاره نمود.

ویژگی ها

ابعاد: 106*177*19 میلی متر | وزن: 160 گرم | تعداد کاراکتر: 12 | منبع تغذیه: باتری و پنل خورشیدی | تصحیح و کنترل: تا 120 مرحله | قابلیت پاک کردن آخرین ورودی: دارد

توضیحات

ماشین حساب رومیزی شارپ El-782، قابلیت نمایش ۱۲ رقم را بر روی صفحه نمایش خود دارد. همچنین صفحه نمایش این ماشین حساب رومیزی به صورت قابل تنظیم می باشد. خم شدن این نمایش گر، به سهولت استفاده کاربر، بسیار کمک می کند. در هنگام محاسبات طولانی، گاه در مراحل انتهایی، در اثر بروز خطای انسانی، داده ها به اشتباه وارد می شوند.

با وجود قابلیت پاک کردن آخرین ورودی در این ماشین حساب، نباید نگران از بین رفتن محاسبات قبلی به هنگام انجام فرایند های پیچیده، بود. منبع تغذیه در این ماشین حساب رومیزی، نور خورشید، با استفاده از پنل خورشیدی و باتری می باشد. در طول روز و با وجود نور خورشید انجام محاسبات بدون نیاز به باتری انجام می پذیرد. به طور کلی این مدل ماشین حساب، در گروه ماشین های حساب کم مصرف قرار می گیرد.

قابلیت تکرار در محاسبات، یکی دیگر از ویژگی های پر کاربرد در این مدل ماشین حساب می باشد. به منظور ایجاد سهولت در خواندن و پرهیز از اشتباه، این ماشین حساب در صفحه نمایش خود، اعداد را به سورت دسته های سه تایی، نشان می دهد. محاسبه مالیات یکی دیگر از ویژگی های پرکاربرد این ماشین حساب، به شمار می آید. همچنین کیفیت ساخت عالی و قیمت مقرون به صرفه نسبت به امکانات ارائه شده توسط این ماشین حساب، از دیگز ویژگی های برتر این مدل به شمار می آید.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ماشین حساب رومیزی شارپ El-782”