توجه : به علت نوسانات ارز و تغییرات شدید قیمت ها خواهشمند است قبل خرید تماس بگیرید

لاک غلط گیر نواری پنتر

لاک غلط گیر نواری پنتر

تومان۷,۰۰۰

لاک غلط گیر نواری پنتر، یکی دیگر از لوازم تحریر موجود در بازار است که با کیفیت عالی، قیمت مناسب و طراحی بسیار شیک و مناسب می تواند انتخاب مناسبی برای معلمان، دانش آموزان، دانشجویان و یا حتی کارمند ها باشد.

ویژگی ها

نوع بدنه: شفاف | قابلیت استفاده در جهت های مختلف: دارد | امکان خشک شدن سریع: دارد | بو: ندارد | قابلیت پوشش دهی قوی: دارد | سازگاری با محیط زیست: دارد

توضیحات

لاک غلط گیر نواری پنتر یکی از مناسب ترین انتخاب ها برای اصلاح غلط های نگارشی است. بارها برای همه ما پیش آمده است که هنگام نوشتن جزوه یا مطالب کاری دچار اشتباه شده ایم و آنقدر حجم مطالب نوشته شده زیاد است که نمی توانیم دوباره آن را بنویسیم. استفاده از لاک غلط گیر در این شرایط می تواند گزینه بسیار مناسبی برای شما باشد.

این لاک غلط گیر دارای طول بسیار مناسب 8 میلی متر بوده و می تواند تمام عرض مطلب شما را پوشش دهد. از دیگر ویژگی های این لاک غلط گیر آن است که تنها یک بار استفاده از آن، صفحه را کاملا سفید کرده و اثری از نوشته زیر آن مشخص نمی شود. در حالیکه در بسیاری از لاک های غلط گیر می بینیم که حتی بعد از چند بار استفاده هنوز نقطه های مشکی متن زیر لاک مشخص است.

از دیگر ویژگی های کاربردی این وسیله آن است که شما می توانید در دو زاویه مختلف 90 و 45 درجه از لاک استفاده کرده و نوار آن را روی متن قرار دهید. لاک قرار داده شده روی متن در زمان بسیاری کوتاهی خشک شده و شما بعد از چند ثانیه می توانید کلمه صحیح و اصلاح شده را روی آن بنویسید. اگر محیط زیست و سلامت آن برایتان مهم است بدانید که این لاک و نوار آن کاملا بی بو بوده و با محیط زیست سازگار است.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “لاک غلط گیر نواری پنتر”