توجه : به علت نوسانات ارز و تغییرات شدید قیمت ها خواهشمند است قبل خرید تماس بگیرید

صحافی فنر دوبل فلزی HP-2308

صحافی فنر دوبل فلزی HP-2308

تومان۱,۹۵۰,۰۰۰

صحافی فنر دوبل فلزی HP-2308،  یکی از نمونه های باکیفیت دستگاه های فنرزنی دوبل فلزی  به شمار می رود،

حالت دستگاه صحافی : دستی | کاربری دستگاه صحافی : دوبل | ظرفیت صحافی : 150 برگ | ظرفیت هر بار پانچ : 20 برگ | حداکثر حجم صحافی : 120 برگ | نوع سوراخ : گرد | ابعاد (میلیمتر) : 500x400x250 میلی متر |

دسته:

توضیحات

صحافی فنر دوبل فلزی HP-2308 ، یک دستگاه صحافی و فنرزنی دستی دوبل است. این دستگاه بسیار باکیفیت و مقرون به صرفه، از تولیدات کمپانی بزرگ اچ پی می باشد و یک دستگاه میان رده و متوسط به شمار می رود، در نتیجه این دستگاه فنر زنی جهت استفاده در مراکز خدماتی نشر و ادارات بهترین گزینه ممکن است. دستگاه صحافی فنر دوبل اچ پی با ابعاد 500 × 400 × 250 میلی متر، یک دستگاه روز میزی نیز به شمار می رود که  وزن این دستگاه حدود 12 کیلوگرم است و قابلیت حمل آسان را داراست.

صحافی فنر دوبل فلزی HP-2308

فنر های دوبل فلزی که در این دستگاه مورد استفاده قرار می گیرند معمولا از عمر و دوام بالایی برخوردار هستند. این فنر ها کاربردهای زیادی در اطراف ما دارند. شاید تقویم های رومیزی ایستاده که اغلب بر روی میز کار ما یا در منال قرار می گیرند بیشتر با این نوع دستگاهها صحافی می شوند. این سیمی کن برای صحافی تا حداکثر 150 برگ مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

صحافی فنر دوبل فلزی HP-2308، ظرفیت پانچ 20 برگ کاغذ 70 گرمی را به صورت همزمان دارد که طول هر بار پانچ در این دستگاه فنر زنی بین 2.5 تا 6.5 میلی متر می باشد. سوراخ های ایجاد شده توسط این دستگاه به شکل گرد می باشند و ابعاد سوراخ های این دستگاه صحافی فنر دوبل، 4×4 میلی متر است. همچنین ظرفیت صحافی کردن، دستگاه صحافی فنر دوبل فلزی HP-2308 نیز حدود 150 برگ کاغذ است.

صحافی فنر دوبل فلزی HP-2308،  به عنوان یک دستگاه صحافی فنر دوبل، دارای دکمه خلاص کن است که این دکمه به منظور حذف سوراخ ها از فرآیند پانچ تعبیه شده و عملیات پانچ را راحت تر می کند.صحافی فنر دوبل فلزی HP-2308، یکی از محصولات و دستگاه هایی است که در این سایت فروش برای عرضه به مشتریان قرار گرفته است. این دستگاه صحافی فنر دوبل با مزایای ذکر شده در فوق به تمامی مشتریان عزیز ارائه می گردد.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “صحافی فنر دوبل فلزی HP-2308”