توجه : به علت نوسانات ارز و تغییرات شدید قیمت ها خواهشمند است قبل خرید تماس بگیرید

شیرازه نمره 12 سایز A4 پیلاوران

شیرازه نمره 12 سایز A4 پیلاوران

تومان۱,۳۵۰

شیرازه نمره 12 سایز A4 پیلاوران برای در کنار هم قرار دادن برگه ها، اسناد و مدارک اداری ، شخصی، تحصیلی در صحافی جزوه های آموزشی و پروژه های تحقیقاتی کاربرد دارد.

مشخصات و ویژگی ها

سایز مصرفی :  A4 | شماره شیرازه : نمره 12| حجم صحافی : 100 برگ | تعداد در جعبه : 100عدد | عطف : 12 میلی متر |

توضیحات

شیرازه نمره 12 سایز A4 پیلاوران ، در رنگ های سفید، زرد، مشکی، قرمز و آبی و با عطف 12 میلی متر می باشد که تا حداکثر 120-100 عدد کاغذ A4  را می توان در آن جای داد.

شیرازه از جنس پلاستیکی محکم می باشد و این شیرازه باعث نشکستن و با دوام بودن ان حتی با حجم زیاد جزوه ها می باشد.از مزایای شیرازه ها این است که اگر جزوه ای سنگین یا تحقیقات زیاد برای تحویل و یا ارائه دارید و یا با برگه های زیادی برای صحافی روبه رو هستید این نوع شیرازه ها به دلیل اینکه استقامت بیشتری نسبت به بقیه شیرازه ها دارد، انتخابی مناسب است.

یکی دیگر از مزایای شیرازه نمره 12 سایز A4 پیلاوران به راحتی و سهولت در استفاده انها می باشد، به طوری که احتیاج به هیچ تخصص خاصی نمی باشد. به خاطر همین سهولت کاربری در بین مصرف کنندگان قشر دانشجو و محصل و خمچنین اداره ها بسیار پر طرفدار می باشد .

پیلاوران یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان شیرازه می باشد که با گذشت زمان ثابت کرده است که محصولاتش از درجه کیفیت بالایی برخوردار می باشند و توانسته رضایت مشتری را به خوبی جلب نماید.

 

 

 

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “شیرازه نمره 12 سایز A4 پیلاوران”