توجه : به علت نوسانات ارز و تغییرات شدید قیمت ها خواهشمند است قبل خرید تماس بگیرید

زونکن 8 سانت پلاستیکی پاپکو A4-814

زونکن 8 سانت پلاستیکی پاپکو A4-814

تومان۲۹,۰۰۰

زونکن 8 سانت پلاستیکی پاپکو A4-814 یکی از ابزارهای مناسب جهت دسته بندی و بایگانی اسناد و مدارک می‌باشد. به عبارتی می‌توان گفت یک بایگانی منظم است؛ زیرا جای تمام اسناد و مدارک در آن مشخص می‌باشد. به دلیل دارا بودن جنس محکم و مرغوب برای مدت زمان طولانی قابل استفاده است.

ویژگی‌ها

سایز: A4 | نعداد در کارتن : 24 عدد | نوع: زونکن | ابعاد: 8×32×29 سانتی‌متر | جنس: پلاستیک | وزن: 593 گرم |

توضیحات

زونکن 8 سانت پلاستیکی پاپکو A4-814 بایگانی منظم و مشخصی است که مدارک و اسناد را به طور دقیق سازمان دهی می‌کند. این محصول به دلیل دارا بودن جنس پلاستیکی محکم از دوام بالایی برخوردار می‌باشد.

همچنین با جنس محکم خود مانع از ورود گرد و خاک و آلودگی به مدارک و اسناد می‌شود.
شما به مدت طولانی می‌توانید اسناد و مدارک مهم خود را توسط این ابزار نگهداری نمایید.

این نوع ابزار با دارا بودن قفل فلزی مرغوب قابلیت چندین بار باز و بسته کردن بدون هرز شدن را دارد. به طوری که در مواقع ضروری می‌توانید اسناد و مدارک مهم خود را خارج کنید و دوباره سرجایشان قرار دهید.
بهتر است بدانید که این وسیله مخصوص برگه‌های A4 طراحی شده است اما می‌توانید برگه‌های کوچکتر هم در آن جای دهید. این ابزار به ضخامت 8 سانتی‌متر و طول 32 و عرض 29 سانتی‌متر این امکان را به شما می‌دهد که تعداد زیادی برگه را بایگانی کنید.
زونکن 8 سانت پلاستیکی پاپکو A4-814 به دلیل دارا بودن جای مخصوصی جهت نوشتن نام این امکان را برای شما فراهم می‌کند که مدارک و اسناد خود را براساس موضوع یا تاریخ دسته بندی کنید.

بنابراین امکان جستجوی سریع را برای شما فراهم می‌کند. این وسیله با کیفیت مناسب و قابلیت نگهداری تعداد زیادی برگه توانسته است کار بایگانی را برای شما بسیار راحت و آسان کند. به همین دلیل در بایگانی ادارات از این وسیله بسیار استفاده می‌شود.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “زونکن 8 سانت پلاستیکی پاپکو A4-814”