توجه : به علت نوسانات ارز و تغییرات شدید قیمت ها خواهشمند است قبل خرید تماس بگیرید

ریبون UV پرینتر فارگو HDP 5000 مدل 84061

ریبون UV پرینتر فارگو HDP 5000 مدل 84061

در انبار موجود نمی باشد

ریبون UV پرینتر فارگو مدل HDP 5000 YMCFK از انواع ریبون های با کیفیت شرکت HID Globals است که برای چاپ تمام رنگی و چاپ UV قابل استفاده می‌باشد. همچنین برای چاپ طرح های اختصاصی، لوگو، آرم های امنیتی به صورت نامرئی مناسب است.

ویژگی‌ها:

قابلیت چاپ: UV دارد | قابلیت چاپ تمام رنگی: دارد | ظرفیت چاپ: 500 کارت بر رول | کد فنی یا پارت نامبر 84061

توضیحات

ریبون UV پرینتر فارگو مدل HDP 5000 YMCFK مدل 84061 برای چاپ تمام رنگی و چاپ UV (جوهر امنیتی یووی روی کارت) برای افزایش امنیت کارت‌ها طراحی شده است. لازم به ذکر است که این نوع از ریبون برای چاپ طرح های اختصاصی، لوگو، آرم های امنیتی بصورت نامرئی نیز بسیار مناسب می‌باشند.

در ریبون UV پرینتر Fargo 5000 YMCFK علاوه بر اینکه از سه رنگ اصلی برای چاپ تصاویر استفاده می‌کند، می‌تواند لوگو، متن و یا عکس را به صورت فلورسنت بر روی کارت چاپ کند که این کار باعث می‌شود امنیت مجموعه و یا شرکت افزایش یابد. همچنین باعث کاهش جعل و یا سوء استفاده از کارت‌ها می‌شود و این کار طول عمر کارت را به طور چشمگیری افزایش می‌دهد. می‌توان گفت ظرفیت تعداد چاپ این دستگاه 500 پرینت می‌باشد.

این نوع ریبون از پنل های (Y) زرد، (M) قرمز و یا ارغوانی، (C) فیروزه‌ای و یا آبی که یک طیف کامل از رنگ‌ها می‌باشند، و پنل (F) یا همان پنل فلورسانت تشکیل شده است. نکته قابل توجه این است که در این نوع از ریبون‌ها از مواد مصرفی (فیلم) 2 بار استفاده می‌کنند. به این صورت است که یک بار اطلاعات اولیه بر روی کارت چاپ می شود و بعد برای فایل به صورت UV یک بار دیگر نیز از فیلم استفاده می‌کنند.

نکته مهمی که در خصوص تکنولوژی RFID یا همان چیپ که بر روی مواد مصرفی این دستگاه ها قرار دارد، این است که این قطعه امکانی را برای شما فراهم می‌کند تا از اورجینال بودن مواد مصرفی اطمینان کامل حاصل کنید.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ریبون UV پرینتر فارگو HDP 5000 مدل 84061”