توجه : به علت نوسانات ارز و تغییرات شدید قیمت ها خواهشمند است قبل خرید تماس بگیرید

ریبون مشکی پرینتر Evolis مدل R2011 اصلی

ریبون مشکی پرینتر Evolis مدل R2011 اصلی

در انبار موجود نمی باشد

ریبون مشکی پرینتر Evolis مدل R2011 یکی از ریبونهای تک رنگ است که قابلیت چاپ تک رنگ با استفاده از یک رنگ مشکی بدون لایه محافظ اضافه را دارا می‌باشد. این محصول از باکیفیت‌ترین ریبون های بازار محسوب می‌شود.

ویژگی‌ها:

قابلیت چاپ: تک رنگ | نوع رنگ: مشکی | لایه محافظ: دارد | نوع جنس: ریبون مشکی K | تعداد چاپ : 1000 عدد

توضیحات

ریبون مشکی پرینتر Evolis مدل R2011 قابلیت استفاده برای چاپ تک رنگ بدون لایه اضافه است که قابلیت چاپ یک رنگ مشکی را دارا می باشد. این نوع ریبون برای شخصی سازی کارت ‎های از پیش چاپ شده گزینه ای بسیار ایده آل محسوب می شود.

برای این که بر روی انواع برچسب ‌ها قادر به چاپ باشیم، باید از جوهر مخصوصی با نام ریبون استفاده کنیم. بنابراین اهمیت استفاده از یک ریبون مناسب غیر قابل چشمپوشی است. لازم به ذکر است که هر نوع لیبل، ریبون مخصوص به خود را می ‌خواهد تا بهترین کیفیت چاپ با ماندگاری بالا را فراهم نماید.

ریبون مشکی پرینتر Evolis برای کارت هایی که به عناصر شخصی تک رنگ مانند یک تصویر نیاز ندارد، راه حلی کاملا مناسب به شمار می رود. نکته قابل توجه در محصولات شرکت اولیس این است که صرفه جویی در هزینه با استفاده از این نوع ریبون محسوس می‌باشد.

این نوع ریبون برای چاپ کارت پرسنلی، چاپ کارت دو رو همزمان، چاپ کارت شناسایی و کنترل تردد، چاپ کارت پارگینگ و حضور و غیاب قابل استفاده می ‌باشد. همچنین این دستگاه با DUALYS-SECURION-QUANTUM بیشترین سازگاری را دارد.

لازم به ذکر است که قیمت ریبون های اولیس بسته به نوع و کیفیتی که ارائه می‌دهند متفاوت می باشد. جنس این نوع ریبون مشکی ازPolyethylene Terephthalate بوده که در آب غیر قابل حل است و همچنین برای دمای بالای 50 درجه سانتیگراد نیز قابل استفاده است. ریبون‌ های اولیس به دلیل اینکه لایه محافظ دارند باعث افزایش طول عمر چاپ کارت به مدت سه سال می‌ شود.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ریبون مشکی پرینتر Evolis مدل R2011 اصلی”