توجه : به علت نوسانات ارز و تغییرات شدید قیمت ها خواهشمند است قبل خرید تماس بگیرید

ریبون رنگی پرینتر فارگو ۵۰۰۰ مدل ۸۴۰۵۰ اصلی

ریبون رنگی پرینتر فارگو ۵۰۰۰ مدل ۸۴۰۵۰ اصلی

در انبار موجود نمی باشد

ریبون رنگی فارگو 5000 مدل 84050 از بهترین ریبون ها برای چاپ رنگی  در صنعت چاپ می‌باشد و یکی از دستگاه های مناسب برای چاپ فارگو 5000 و ریبون تمام رنگی ان 84050 با رنگهای YMC تمام رنگی بر روی کارت‌های PVC به شمار می رود.

ویژگی‌ها:

نوع رنگ: رنگی | رنگ مشکی: ندارد | قابلیت چاپ: ۷۵۰ عدد کارت | لایه شفاف: دارد | رنگها : YMC

توضیحات

ریبون رنگی فارگو ۵۰۰۰ مدل ۸۴۰۵۰ از ریبون هایی است که برای چاپ تمام رنگی بر روی کارت های پی وی سی قابل استفاده می‌باشد.

این نوع ریبون برای چاپ کارت شناسایی، چاپ کارت دانشجویی، چاپ کارت تردد، چاپ کارت پرسنلی، چاپ کارت گارانتی، چاپ کارت هوشمند، چاپ کارت ویزیت پی وی سی و چاپ کارت عضویت قابل استفاده می‌باشد. لازم به ذکر است که ریبون رنگی پرینتر Fargo 5000 ymc برای کارت های دو رویی که یک روی آنها رنگی و روی دیگر آن مشکی می‌باشد نیز قابل استفاده می‌باشد.

می‌توان گفت کلیدی ترین مواد مصرفی پرینترهای فارگو، ریبون های فارگو ( به جوهرهای مخصوص پرینترهای فارگو ریبون‌های فارگو می‌گویند.) هستند. در حال حاضر ریبون های ورودی به ایران در صورتی که اورجینال باشند، ساخت کشور ژاپن هستند. نکته قابل توجه این است که ریبون فارگو برای چاپ تصاویر از چند رنگ اصلی استفاده می کند. این نوع ریبون با ایجاد یک لایه شفاف بر روی کارت ها باعث افزایش مدت ماندگاری و تثبیت تصویر بر روی کارت پی وی سی می‌شوند.

طراحی ریبون فارگو به گونه ای است که جوهر با استفاده از حرارت و به صورت نقطه ای از طریق هد چاپ بر روی کارت انتقال می یابد. ریبون های فارگو از بهترین‌ها و معروف ترین های صنعت چاپ محسوب می شوند. این نکته قابل ذکر است که ریبون ها از نظر طراحی شکل ظاهری مشابه یکدیگر هستند؛ ولی با توجه به مواد تشکیل دهنده ای که دارند کاربردهای متفاوتی پیدا می کنند. همین موضوع باعث اختلاف قیمت آن ها می شود.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ریبون رنگی پرینتر فارگو ۵۰۰۰ مدل ۸۴۰۵۰ اصلی”