توجه : به علت نوسانات ارز و تغییرات شدید قیمت ها خواهشمند است قبل خرید تماس بگیرید

دستگاه منگنه برقی راپید مدل Rapid 106E

دستگاه منگنه برقی راپید مدل Rapid 106E

تومان۶,۱۸۰,۰۰۰

دستگاه منگنه برقی راپید مدل Rapid 106E، از جمله دستگاه های منگنه برقی ساخت کشور سوئد است. این محصول با داشتن ویژگی های منحصر به فرد مانند قابلیت اتصال دو یا چند دستگاه به صورت سری به یکدیگر در بسیاری از شرکت های با حجم کاری بالا مورد استفاده قرار می گیرد.

ویژگی ها

ابعاد دستگاه: 300*130*490 میلی متر | وزن: 5.8 کیلوگرم | سوزن مصرفی: 66.8 و 66.6 | ظرفیت دوخت: 5 تا 50 برگ | ساخت: کشور سوئد

توضیحات

دستگاه منگنه برقی راپید مدل Rapid 106E، یکی از قوی ترین دستگاه های منگنه برقی است که می توانید برای شرکت خود تهیه کنید. از ویژگی های منحصر به فرد به کار رفته در این دستگاه قابلیت اتصال چند دستگاه به صورت سری است که می توانید در زمان هایی که حجم کاری در شرکت زیاد است و باید تعداد زیادی برگه را به هم منگنه کنید، به طور همزمان از این قابلیت استفاده کنید.

در این دستگاه منگنه برقی از یک پدال برقی استفاده شده است که کار با آن را بسیار آسان کرده است. با استفاده از دستگاه منگنه برقی راپید مدل Rapid 106E می توانید تا ۵۰ برگه را به هم منگنه کنید که تعداد قابل قبولی است. وزن این دستگاه منگنه حدود ۵ کیلوگرم است که در مقایسه با سایر دستگاه های منگنه برقی شاید کمی سنگین تر به نظر برسد؛ ولی وزن آن نشان دهنده بدنه بسیار محکم و با کیفیت و اجزای درجه یک داخلی به کار رفته در آن است. این موضوع باعث می شود بتوانید از آن سال ها با بهترین کیفیت استفاده کنید.

این دستگاه هنگام کار صدای بسیار کمی تولید می کند که گاهی از اوقات به سختی آن را می شنوید. دستگاه منگنه برقی راپید مدل Rapid 106E دارای پوشش حفاظتی است که تاثیر بسیاری از عوامل مخرب را بسیار کم کرده و یا از بین می برد.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دستگاه منگنه برقی راپید مدل Rapid 106E”