توضیحات

دستگاه تست اصالت ارز MA مدل NC-1200، یکی از بهترین دستگاه های تست ارز است که می تواند داده ها اطلاعات ضبط شده را به صورت مستقیم ضبط کند و یا داده ها را به وسیله USB به رایانه منتقل کند. دسته های صد تایی اسکناس را می توانید در این دستگاه تست و تشخیص ارز بگذارید تا با سرعت بالای ۲۵۰ برگه در دقیقه اسکناس ها را بررسی کند.

از ویژگی های منحصر به فرد دستگاه تست اصالت ارز MA مدل NC-1200، آن است که می توانید دستگاه را به صورت رایگان بروز رسانی کرده و بنا به سفارش ارزهای دیگر را به آن اضافه کنید. این دستگاه هنگام تشخیص و پیدا کردن یک ارز جعلی به وسیله یک آلارم شما را مطلع کرده و عملیت شمارش را متوقف می کند.

از این دستگاه تست اسکناس علاوه بر برق شهری می توانید از باطری قابل شارژ آن نیز استفاده کنید، بنابراین هنگام قطع برق نیازی نیست کسب و کارتان را متوقف کنید. از دیگر ویژگی های دستگاه تست اصالت ارز MA مدل NC-1200 توانایی شمارش اسکناس های مخلوط است که در انتها نیز جمع آن ها را به شما گزارش می دهد. قابل حمل بودن دستگاه و قابلیت ذخیره شمارش های روزانه در رایانه با ثبت شماره سریال اسکناس از دیگر مزایای این دستگاه تست اسکناس می باشد.