توجه : به علت نوسانات ارز و تغییرات شدید قیمت ها خواهشمند است قبل خرید تماس بگیرید

دستگاه برش دستی کاغذ A3 (گیوتین) مدل ۸۵۸

دستگاه برش دستی کاغذ A3 (گیوتین) مدل ۸۵۸

تومان۲,۱۰۰,۰۰۰

دستگاه برش دستی کاغذ A3 (گیوتین) مدل 858، یکی دیگر از دستگاه های برش دستی کاغذ است که کیفیت بالا و طول عمر بسیار زیادی دارد و با قیمت بسیار مناسبی در بازار موجود می باشد.

ویژگی ها:

سایز کاغذ برش: A3 | شیوه برش: دستی | حداکثر سایز برش: 41*43 | بیش ترین ضخامت برش: 40 میلی متر

توضیحات

دستگاه برش دستی کاغذ A3 (گیوتین) مدل ۸۵۸، یکی دیگر از دستگاه های برش کاغذ است که می توانید برای مراکز صحافی خود تهیه کنید. این دستگاه برش در کنار داشتن ویژگی های کاربردی زیاد، قیمتی بسیار مناسب تر از نمونه های مشابه خود دارد. بنابراین اگر به دنبال یک دستگاه برش با کیفیت و با قیمت مناسب هستید دستگاه برش دستی کاغذ A3 (گیوتین) مدل ۸۵۸ می تواند انتخاب ایده آلی برای شما باشد.

شیوه برش کاغذ در این دستگاه به صورت دستی است اما اهرم های بسیار روان و تیغه های بسیار تیز دستگاه کار کردن با آن را بسیار راحت کرده اند؛ به طوری که برای برش کاغذ با آن تنها به نیروی دست کمی نیاز پیدا خواهید کرد. شیوه ساخت و زاویه قرار گیری اهرم در این دستگاه به گونه ای است که هنگام کار کردن با آن فشار بسیار کمی به دست و شانه ها وارد می شود و کار کردن مداوم با آن شما را آن چنان خسته نمی کند.

از دیگر ویژگی های این دستگاه برش دستی سایز و ابعاد مناسب آن است که می توانید آن را به راحتی در اتاق کار خود جا دهید. حداکثر سایز برش کاغذ این دستگاه ۴۱*۴۳ است که اندازه ای قابل قبول و مناسب برای کاغذهای صحافی و انواع پایان نامه و اسناد مختلف می باشد. طول عمر این دستگاه برش و تیغه های آن بسیار بالا است به طوری که بارها استفاده از آن کیفیت دستگاه را کم نخواهد کرد. بیشترین ضخامت برش در این دستگاه نیز ۴۰ میلی متر است.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دستگاه برش دستی کاغذ A3 (گیوتین) مدل ۸۵۸”