توجه : به علت نوسانات ارز و تغییرات شدید قیمت ها خواهشمند است قبل خرید تماس بگیرید

دستگاه برش برقی ۴۵۰VG

دستگاه برش برقی ۴۵۰VG

در انبار موجود نمی باشد

دستگاه برش برقی 450VG، یکی از دستگاه های برش موجود در بازار است که ابعاد بسیار مناسب و کاربردی ساده دارد. این محصول تقریبا در تمام صحافی ها و دفاتر فنی در سراسر کشور مورد استفاده قرار می گیرد.

ویژگی ها:

وزن دستگاه برش: 115 کیلو گرم | نحوه برش کاغذ دستگاه: اتوماتیک | بیش ترین ضخامت برش: 40 میلی متر | عرض برش دستگاه: 460 میلی متر

توضیحات

دستگاه برش برقی ۴۵۰VG، یکی از بهترین دستگاه های برش کاغذ است که می توانید در انواع صحافی ها از آن برای برش انواع کاغذ برای ساختن انواع پایان نامه استفاده نمایید. یکی از ویژگی های مثبت دستگاه برش برقی ۴۵۰VG بالا بودن ضخامت برش کاغذ است که در حالت ماکسیمم می توانید تا ۴۰ میلی متر کاغذ ها را روی هم قرار داده و ببرید، یا کاغذ های ضخیم را برش دهید.

برش کاغذ در این دستگاه به صورت اتوماتیک انجام می شود و نیازی به به کار بردن نیروی زیادی هنگام استفاده ندارد. به طوریکه حتی خانم ها هم به راحتی می توانند از آن استفاده کنند. این دستگاه وزن حدود ۱۱۵ کیلو گرم دارد که در بین دستگاه های برش برقی مشابه، وزنی مناسب است. دستگاه برش برقی ۴۵۰VG، کاغذ ها را با عرض ۴۶۰ میلی متر برش می دهد که سایز بسیار مناسبی برای کاغذهای پایان نامه ها و اسناد مختلف است.

این دستگاه برش برقی کیفیت و کارایی بسیار بالایی دارد که باعث می شود شما سال ها بتوانید از آن در بالاترین کیفیت استفاده کنید. این دستگاه برش برقی، از برق تک فاز خانگی استفاده می کند و شما می توانید در هر مکانی که پریز برق دارد از آن استفاده نمایید. از دیگر ویژگی های دستگاه برش برقی ۴۵۰VG مصرف انرژی پایین آن است که باعث می شود در انتهای ماه هزینه زیادی بابت مصرف انرژی پرداخت نکنید. این دستگاه برش ظاهر بسیار شیک و مدرنی نیز دارد.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دستگاه برش برقی ۴۵۰VG”