توجه : به علت نوسانات ارز و تغییرات شدید قیمت ها خواهشمند است قبل خرید تماس بگیرید

تست اسکناس پروتک مدل DL-860

تست اسکناس پروتک مدل DL-860

تومان۱۷۰,۰۰۰

تست اسکناس پروتک مدل DL-860 که با آن می توانید صحت و درستی اسکناس و تراول را چک نموده و تجارت خود را ایمن سازید. این کار باعث شده تا شما و مشتریتان با خیال راحت معامله نقدی خود را انجام دهد.

ویژگی ها

قابلیت تشخیص: لامپ W4UV و لامپ نور ماورائ بنفش | نحوه استفاده: دستی | منبع تغذیه: 100-240V  | وزن: 0.57 کیلوگرم | ذره بین: با بزرگنمایی 1.5 برابر | لامپ سفید: WATERMARK | ابعاد: 16*12*20 سانتیمتر

توضیحات

دستگاه تست اسکناس پروتک مدل DL-860 دستگاهی با کیفیت مناسب برای موقعیت های اداری و تجاری است. وزن سبک و حجم کوچک آن قابلیت جابجا کردن و استفاده در هر فضای کوچکی را میسر نموده است. نحوه تشخیص با استفاده از نور اشعه UV و ماورائ بنفش می باشد که بتوان به درستی اسکناس و تراول تقلبی و غیر تقلبی را از هم تشخیص داد و نور سفید دستگاه قابلیت تشخیص تصاویر نامرئی در اسکناس را امکان پذیر می سازد.

این دستگاه دارای 2 لامپ UV و اشعه ماورائ بنفش در بالا و یک لامپ سفید در پایین است که هنگام گذاشتن اسکناس و یا تراول بر روی آن کلیه نقوش و مندرجات بر روی اسکناس نمایش داده می شود و به این ترتیب از صحت و سلامت اسکناس مطلع خواهید شد. منبع تغذیه 100 تا 240 وات نشان دهنده هزینه مصرفی بسیار ناچیز این دستگاه کار راه انداز می باشد.

ذره بین 1.5 برابری آن به شما کمک می کند تا تمام نوشته های نامرئی مندرج بر روی اسکناس را دقیقا تشخیص دهید. در ضمن لامپ مهتابی به کار رفته در دستگاه تست اسکناس پروتک مدل DL-860 جهت تشخیص و مشاهده واتر مارک اسکناس استفاده می شود. این دستگاه کاربرد های زیادی در مشاغل گوناگون دارد به طور مثال در بانک ها و هر محلی که معاملات نقدی انجام می شود می توانید برای داشتن یک انتقال وجه نقدی مطمئن از آن استفاده نموده و از تجارت خود لذت ببرید.

محصولات مرتبط:

تست اسکناس پروتک مدل DL-880

تست اسکناس کاتیگا مدل CL -854

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “تست اسکناس پروتک مدل DL-860”