توجه : به علت نوسانات ارز و تغییرات شدید قیمت ها خواهشمند است قبل خرید تماس بگیرید

تابلو اعلانات شیشه خور سایز 200×100

تابلو اعلانات شیشه خور سایز 200×100

تومان۵۵۰,۰۰۰

تابلو اعلانات شیشه خور 200×100  یکی از تابلوهای پرکاربرد در فضاهای اداری و آموزشی به شمار می رود. تابلوهای اعلانات شیشه خور در سایزهای مختلف تولید و به بازار عرضه میگردند. معمولا از این نوع تابلو اعلانات ها در فضای باز یا در جایی که بخواهند تغییر شرایط جوی مانند باد و باران بر روی مطالب نصب شده تاثیر نداشته باشند، استفاده می شود. اعلانات شیشه خور امکان نصب قفل مخصوص را نیز دارا می باشد.

ویژگی های تابلو اعلانات شیشه خور سایز 200×100

ابعاد: 200 × 100 سانتی‌متر | قطر: 7 سانتیمتر | قابلیت اتصال به دیوار: دارد | جنس فریم: آلومینیومی

توضیحات

تابلو اعلانات شیشه خور سایز 100*200 یک تابلو بسیار زیبا و مستحکم است که در برابر ضربه، رطوبت، نور خورشید و عوامل دیگر بسیار مقاوم است. در واقع می توانید در شرایط مختلف از این تابلو استفاده کرده و نگرانی بابت خراب شدن آن نداشته باشید.

خصوصیات تابلو اعلانات شیشه خور سایز 200×100

ابعاد این تابلو اعلانات 100 در 200 سانتی متر بوده، دور آن را نیز یک فریم آلومینیومی به قطر 7 سانتی متر قاب بندی کرده است. درون این فریم ریل های روان و ظریفی تعبیه شده است تا فضای حرکت صفحات شیشه ای را فراهم کند. حرکات صفحات کاملا روان بوده و بدون گیر صورت می پذیرد. همچنین در بالای فریم نیز گیره و قلاب هایی به منظور اتصال این تابلو اعلانات به دیوار تعبیه شده است.

پارچه قرار داده شده درون تابلو اعلانات شیشه خور سایز 100*200 از نوع ضد آفتاب است. این پارچه باعث می شود نور خورشید تابیده شده به سطح تابلو بازتابش پیدا نکرده و شما هنگام خواندن محتوای تابلو اذیت نشوید. زیرا در صورتی که تابلو در محیط های باز مورد استفاده قرار گیرد، بازتاب نور خورشید از پارچه و سطح تابلو اعلانات چشمان شما را اذیت کرده و باعث می شود نتوانید مطالب اطلاعیه ها را به خوبی ببینید.

گاهی در محیط هایی مانند مدارس و یا ادارات مختلف اطلاعاتی که در تابلو قرار می دهید آنقدر برایتان مهم است که نمی خواهید دیگران به آن دسترسی داشته باشند. در این موارد می توانید از تابلو اعلانات شیشه خور سایز 100*200 استفاده کنید.
این تابلو اعلانات دارای شیشه و قفل بوده و به راحتی می توانید اعلانیه های خود را داخل آن قرار داده و درب آن را قفل کنید. قفل تابلو نیز به راحتی باز و بسته می شود. سایز بزرگ این تابلو اعلانات نیز به شما اجازه بهره وری از نهایت فضا و بزرگترین سطح ممکن تابلو اعلانات را در کنار کیفیت بالای متریال ساخت می دهد.

خرید تابلو اعلانات شیشه خور سایز 200×100

تابلو اعلانات شیشه خور 200×100 در مکان های مختلفی مانند آپارتمان ها، دانشگاه ها و سایر مراکز عمومی برای نصب اطلاعیه های مهم استفاده می شود. از مزیت های تابلو اعلانات شیشه خور آن است که اطلاعیه ها از هر گونه خرابی ناشی از شرایط محیطی مانند باد یا باران مصون خواهند ماند و نگرانی بابت آن ها ندارید. تابلو اعلانات شیشه خور 200×100 سانتی متر از جمله سایزهای پر مصرف تابلو اعلانات است که تعداد قابل توجهی از اطلاعیه های مورد نظرتان را می توانید داخل آن ها قرار دهید.

در داخل این تابلو اعلانات شیشه خور می توانید اعلامیه های متخلف با سایزهای متفاوت را نصب نمایید. نصب اعلامیه در این تابلو نیز بسیار راحت است و می توانید با پونز، سوزن و یا پین آن ها را در دیوار قرار دهید. دسترسی به فضای داخلی تابلو نیز بسیار ساده می باشد و می توانید به راحتی اطلاعیه های مورد نظرتان را داخل تابلو قرار داده یا از آن خارج کنید. در این تابلو اعلانات شیشه خور 200×100 از یک فریم آلمینیومی استفاده شده است. این فریم دو مزیت مهم دارد: از سویی وزن تابلو را تا حد زیادی کاهش می دهد، از طرف دیگر از زنگ زدگی آن در شرایط جوی مختلف جلوگیری می کند. کم بودن وزن تابلو اعلانات تا حد زیادی از استهلاک تابلو می کاهد و طول عمر مفید آن را افزایش می دهد.

روی این تابلو اعلانات شیشه خور می توانید یک قفل کوچک نصب کنید تا امنیت اطلاعات داخل آن حفظ شده و تنها افراد محدودی به تابلو دسترسی داشته باشند. این تابلو اعلانات شیشه خور 200×100 سانتی تر قابلیت نصب بر روی تمام دیوارها را دارد. لذا می توانید آن ها را در هر محیطی که می خواهید نصب کنید. قاب و اسکلت به کار رفته در ساخت این تابلو اعلانات شیشه خور بسیار محکم و با استحکام بوده و در برابر ضربه تا حد زیادی مقاوم است. طراحی و ساخت تابلو بسیار ظریف و زیبا است به طوری که می توانید آن را در شرکتی که به سبک مدرن طراحی و ساخته شده است نصب کنید.

توجه مهم: مشتریان محترم توجه داشته باشند تمامی تخته اعلانات شیشه خور به علت مشکلات و خطرات هنگام حمل بدون شیشه ارائه می گردد و نصب شیشه  این مدل کالا به عهده مشتری می باشد.

سایز (ابعاد) تابلو اعلانات شیشه خور:

تابلو اعلانات شیشه خور سایز 200×100

تابلو اعلانات شیشه خور سایز 170×90

تابلو اعلانات شیشه خور سایز 150×90

تابلو اعلانات شیشه خور سایز 120×90

تابلو اعلانات شیشه خور سایز 80×100

تابلو اعلانات شیشه خور سایز 90×60

تابلو اعلانات شیشه خور سایز 70×50

تابلو اعلانات شیشه خور سایز 60×40

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “تابلو اعلانات شیشه خور سایز 200×100”