خانه » پرینتر و اسکنر » اسکنر اثر انگشت

نمایش دادن همه 10 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 12 36

اسکنر اثر انگشت 10 Dermalog ZF

اسکنر اثر انگشت 10 Dermalog ZF  یکی از اسکنر‌های با سرعت بدون نیاز به آماده سازی و با قابلیت تشخیص زنده بودن اثر انگشت می‌باشد که می‌تواند تصاویری با بالاترین کیفیت را ارائه ‌دهد.  
اسکنر اثر انگشت fatronic fs88h
بستن

اسکنر اثر انگشت Futronic FS88H

تومان2,380,000
اسکنر اثر انگشت Futronic FS88H یکی از انواع پیشرفته سنسور FS80 بوده که حتی قادر به تشخیص تقلبی بودن انگشت هایی که با لاستیک سیلیکون، خمیر بازی و … ساخته شده اند نیز می‌باشد.

اسکنر اثر انگشت Suprema Biomini

اسکنر اثر انگشت Suprema Biomini یکی از با کیفیت ترین اسکنر های اثر انگشت موجود در بازار است، که با سرعت تطبیق بسیار بالای خود بهترین الگوریتم ساختاری در جهان را دارا می‌باشد.  
اسکنر اثر انگشت suprima biomini combo
بستن

اسکنر اثر انگشت Suprema Biomini Combo

تومان4,050,000
اسکنر اثر انگشت Suprema Biomini Combo همراه با کارت خوان یکی از پیشرفته‌ترین تکنولوژی روز دنیا است که به هیچ عنوان امکان جعل و تقلب اثرانگشت در این دستگاه امکان پذیر نمی‌باشد.

اسکنر اثر انگشت Suprema Biomini Slim

اسکنر اثر انگشت Suprema Biomini Slim یکی از خاص ترین انواع اسکنرها محسوب می‌شود؛ زیرا به گونه ای طراحی شده است که می‌تواند سطح بالایی از امنیت را برای مدیریت دسترسی و شناسایی فراهم کند.  
اسکنر اثر انگشت سوپریما BioMini Plus2
بستن

اسکنر اثر انگشت سوپریما BioMini Plus2

تومان2,650,000
اسکنر اثر انگشت سوپریما BioMini Plus2 یکی از با کیفیت ترین اسکنر های اثر انگشت موجود در بازار است، که با سرعت تطبیق بسیار بالای خود بهترین الگوریتم ساختاری در جهان را دارا می‌باشد.  

اسکنر اثر انگشت سوپریما Realscan G1

اسکنر اثر انگشت سوپریما Realscan G1 دستگاهی با کیفیت و ساخت کشور کره می باشد. این مدل اسکنر دستگاهی مناسب و پرکاربرد در پروژه های نظامی و پرونده های مجرمین به شمار می آید.  

اسکنر اثر انگشت سوپریما RealScan G10

اسکنر اثر انگشت سوپریما RealScan G10 جایگزینی مناسب برای روش های سنتی شناسایی می باشد. از این ابزار می توان در مکان هایی که شناسایی افراد مهم است مانند فرودگاه ها، بانک ها، مرزها و ... استفاده نمود.  
اسکنر اثر انگشت سوپریما مدل Biomini slim 2
بستن

اسکنر اثر انگشت سوپریما مدل Biomini slim 2

تومان2,890,000
اسکنر اثر انگشت سوپریما مدل Biomini slim 2 یکی از خاص ترین انواع اسکنرها محسوب می‌شود؛ زیرا به گونه ای طراحی شده است که می‌تواند سطح بالایی از امنیت را برای مدیریت دسترسی و شناسایی فراهم کند.  
اسکنر اثرانگشت و کارت خوان Futronic FS88HS
بستن

اسکنر اثرانگشت و کارت خوان Futronic FS88HS

تومان2,630,000
اسکنر اثرانگشت و کارت خوان Futronic FS88HS یکی از دستگاه‌هایی است که برای شناسایی و تشخیص هویت اشخاص به کار می رود و قابلیت تشخیص اثر انگشت زنده را دارا می‌باشد.  

اسکنر اثر انگشت یکی از بهترین نمونه از محصولاتی بوده که برای تشخیص هویت با استفاده از علم بیومتریک از آن استفاده می شود. این محصولات دارای انواع مختلفی بوده و با توجه به تولید آن با ابعاد بسیار کوچک، این امکان به وجود آمده که بر روی محصولاتی مانند گوشی های هوشمند نیز از اسکنر های مخصوص اثر انگشت استفاده می شود. امروزه تشخیص هویت از طریق روش های بسیار متفاوتی انجام می شود. یکی از مهمترین گجت هایی که برای تشخیص هویت اختراع شده و در بازار موجود می باشد، همین کالا ها می باشند. این حسگر ها این توانایی را دارند که از طریق روش های مختلف اثر انگشت فرد را خوانده و آن را به صورت الکترونیکی ثبت نماید. در ضمن دارای انواع بسیار مختلفی می باشد که هر کدام از آنها دارای مزیت ها و معایبی می باشند. یکی از جدید ترین و مدرن ترین نمونه از این محصولات موجود در بازار، اسکنر های اولتراسونیک می باشند. یکی از مزیت هایی که جدیدا به این دستگاههای اضافه گردیده است قابلیت تشخیص بافت زنده اثر انگشت می باشد که به جلوگیری از جعل اسناد کمک به سزایی نموده است.