خانه » ملزومات اداری » کاغذ عکس

نمایش 1–36 از 107 نتیجه

فیلتر براساس قیمت:

کاغذ عکس انواع مختلفی هم چون کالر کپی، گلاسه، فتو گلاسه مات و براق،،و… کاربرد کاغذ کالر کپی جهت استفاده در پرینتر های رنگی لیزری و دستگاههای کپی رنگی طراحی گردیده است

این محصول غالبا در پرینتر های لیزری مورد استفاده قرار می گیرد. اما می توان در پرینتر هایی که با تکولوژِ جوهر افشان نیز کار می کنند، از آن استفاده نمود اگر شما قصد چاپ کردن حکم قهرمانی، گواهینامه های تخصصی، گواهینامه های پایان دوره و … را دارید این نوع کاغذ با این کیفیت چاپ بسیار بالا بهترین گزینه و مناسب ترین گزینه برای شما می باشد

کاربرد کاغذ فتو گلاسه براق، در واقع این نوع کاغذ روکش دار شده به اهداف متنوعی همچون براق شدن ظاهر کاغذ مورد استفاده قرار می گیرد. کاغذ فتوگلاسه براق در وزن های مختلفی ساخته شده و  سایز  ان ،A3،A4  و با بهترین کیفیت ساخته می شوند.

همچنین این نوع کاغذ دارای یک لایه محافظ می باشد که باعث اضافه کردن خاصیت ضد پارگی و ضد آبی به کاغذ می شود. کاغذ  عکس فتوگلاسه مات دارای رویه ای از نوع مات با دانه های ریز برجسته می باشد.

داشتن این رویه جذابیت و زیبایی خاصی را به کاغذ می بخشد استفاده از این نوع کاغذ در چاپ کارت ویزیت، مجله، تراکت و منوهای تبلیغاتی و کاتالوگ بسیار مناسب و پرکاربرد است. در صورت انتخاب کاغذ فتو گلاسه مات جهت چاپ عکس لازم است که از لمینیت مات یا براق استفاده شود.

زیرا این کار باعث می شود که عکس گرفته شده به ضخامت مناسب برسد. استفاده از این نوع لمینیت به نوعی باعث محافظت از کاغذ شود. این نوع کاغذ فتوگلاسه از پر مصرف ترین کاغذهای مورد استفاده در چاپ عکس به شمار می آید. همچنین در صنعت عکاسی از این نوع کاغذ فتوگلاسه بیشتر جهت چاپ عکس هایی با کیفیت مات استفاده می شود.