خانه » ملزومات اداری » پایه چسب و تقویم

نمایش دادن همه 6 نتیجه

مشاهده فیلترها
پایه تقویم فلزی متحرک شهاب تحریر مدل 2042
بستن

پایه تقویم فلزی شهاب تحریر مدل 2042

تومان18,000
پایه تقویم فلزی متحرک شهاب تحریر مدل 2042 ، محصولی شیک و بسیار با دوام مناسب اداره ها شرکت های خصوصی و دولتی ارگان ها مدارس دانشگاه ها و حتی منازل مورد استفاده قرار میگیرد.  بدنه این پایه تقویم مشکی می باشد. جنس آن فلزی است
پایه تقویم فلزی ثابت شهاب تحریر مدل 2052
بستن

پایه تقویم فلزی شهاب تحریر مدل 2052

تومان15,000
پایه تقویم فلزی شهاب تحریر مدل 2052 ، محصولی شیک و بسیار با دوام مناسب اداره ها شرکت های خصوصی و دولتی ارگان ها مدارس دانشگاه ها و حتی منازل مورد استفاده قرار میگیرد.  بدنه این پایه تقویم مشکی می باشد. جنس آن فلزی است.
پایه-تقویم-کریستال-شهاب-تحریر-مدل -2030
بستن

پایه تقویم کریستال شهاب تحریر مدل 2030

تومان15,000
پایه تقویم کریستال شهاب تحریر مدل 2030 ، این محصول شیک مناسب اداره ها شرکت های دولتی و خصوصی سازمان ها دولتی مدارس حتی منازل می توان استفاده کرد.
پایه چسب 1000
بستن

پایه چسب آذران مدل 1000

تومان25,000
پایه چسب آذران مدل 1000، یک وسیله بسیار جمع و جور، چندکاره و زیبا است که می تواند برای کارمندان، دانش آموزان، هنرمندان و دانشجویان یک انتخاب بسیار مناسب و ایده آل باشد.  
پایه چسب 895 -2
بستن

پایه چسب ایگل مدل 895

تومان45,000
پایه چسب ایگل مدل 895 وسیله ای است برای استفاده از چسب های نواری و برش آسان چسب. شما می توانید این وسیله را در منازل و ادارات و سایر مکان ها مورد استفاده قرار دهید.  
پایه چسب شهاب 2000
بستن

پایه چسب شهاب مدل 2000

تومان16,000
پایه چسب شهاب مدل 2000، یک دستگاه بسیار جمع و جور و زیبا است که می تواند گوشه میز کار شما را به خود اختصاص دهد. این پایه چسب بدنه ای محکم و تیغه ای بسیار تیز دارد که می توانید به راحتی از آن استفاده نمایید.  

پایه چسب یک دستگاه چندکاره، بسیار زیبا و پرکاربرد است که می توانید از آن در محل کار خود مانند ادارات، مدارس و البته منزل استفاده کنید. یکی از ویژگی های عالی در این دستگاه چسبندگی مناسب آن به میز است. بنابراین شما هنگام برش چسب نیازی به محکم نگه داشتن دستگاه برای تکان نخوردن آن ندارید. تیغه برش این پایه چسب بسیار محکم بوده و شما تنها با یک بار حرکت می توانید چسب را از محل مورد نظر خود به صورت صاف برش دهید. در صورتی که زیبایی میز کارتان برایتان مهم است، این وسیله با داشتن ظاهری بسیار فانتزی و زیبا می تواند انتخاب بسیار مناسبی برای شما باشد در بعضی از مدل های این دستگاه حلی برای قرار دادن کاغذ یادداشت، پاکت نامه، و خودکار طراحی شده است. بنابراین شما به راحتی می توانید کارهای مهم روزانه تان را روی برگه های یادداشت نوشته و در پایه چسب قرار دهید تا در معرض دیدتان باشند و از جای قلم تعبیه در ان می توانید حین کار قلم و خودکارهای خود را داخل آن قرار داده و میز کارتان را مرتب نگه دارید. در واقع با خرید این نوع پایه چسب چند منظوره از خرید وسیله های رومیزی دیگری بی نیاز شده و می توانید میزی جمع و جورتر و مرتب تر داشته باشید. استحکام این پایه چسب نیز بسیار بالا بوده و شما تا سال ها می توانید در نهایت کیفیت از آن استفاده کنید.