خانه » تجهیزات فروشگاهی و بانکی » فیش پرینتر فروشگاهی

مشاهده همه 35 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 12 36
فیش پرینتر حرارتی زد ای سی ZEC-B200H
بستن

فیش پرینتر حرارتی مدل ZEC-B200H

تومان۱,۲۵۰,۰۰۰
فیش پرینتر حرارتی مدل ZEC-B200H یکی از محصولات شرکت زد ای سی چین می باشد که مناسب برای فروشگاه ها رستوران ها فست فود ها هایپر مارکت ها  و.... استفاده می شود
فیش پرینتر حرارتی مدل ZEC-Q260NK
بستن

فیش پرینتر حرارتی مدل ZEC-Q260NK

تومان۱,۴۰۰,۰۰۰
فیش پرینتر حرارتی مدل ZEC-Q260NK یکی از محصولات شرکت زد ای سی چین می باشد که مناسب برای فروشگاه ها رستوران ها فست فود ها هایپر مارکت ها  و.... استفاده می شود
فیش پرینتر حرارتی ووسیم مدل WSP-R241
بستن

فیش پرینتر حرارتی ووسیم مدل WSP-R241

تومان۲,۶۵۰,۰۰۰
فیش پرینتر حرارتی ووسیم مدل WSP-R241 یک دستگاه چاپ با ابعاد کوچک و مناسب است که برای چاپ دستور کار، صدور قبض و رسید مشتری مورد استفاده قرار می گیرد.  

پرینتر حرارتی Axiom RP-80250

پرینتر حرارتی Axiom RP-80250، یک دستگاه پرینت فیش و رسید است که می توانید از آن در مراکز مختلف مانند رستوران ها، داروخانه ها، فروشگاه ها و مراکز تجاری استفاده کنید.  

پرینتر حرارتی Axiom RP-80250 USE

پرینتر حرارتی Axiom RP-80250 USE، یک دستگاه پرینت فیش و رسید است که می توانید از آن در مراکز مختلف مانند رستوران ها، داروخانه ها، فروشگاه ها و مراکز تجاری استفاده کنید.  
پرینتر حرارتی قابل حمل OSCAR POS 88 MW
بستن

پرینتر حرارتی OSCAR POS 88 MW

تومان۳,۶۰۰,۰۰۰
پرینتر حرارتی OSCAR POS 88 MW با تمامی سیستم های عامل ویندوز و اندروید سازگاری دارد. این مدل پرینتر ساخت کشور چین می باشد. همچنین این مدل پرینتر حرارتی از استانداردهای جهانی از قبیل FCC, CE, VCCI, RCM برخوردار است. با توجه به اینکه امروزه در تمام مکان ها جابجایی پول صورت می گیرد، وجود یک پرینتر حرارتی در محیط کار امری ضروری محسوب می شود.  

پرینتر حرارتی اسکار POS 88 F

پرینتر حرارتی اسکار POS 88 F یک دستگاه چاپ با ابعاد مناسب است که از روش حرارت مستقیم برای چاپ استفاده می کند. این دستگاه اندازه ای بسیار مناسب و استاندارد داشته و می توانید به راحتی آن را با خود حمل کرده و یا گوشه میز کاری خود قرار دهید  
پرینتر حرارتی اسکار مدل POS 58
بستن

پرینتر حرارتی اسکار مدل POS 58

تومان۱,۰۶۰,۰۰۰
پرینتر حرارتی اسکار مدل POS 58 یک دستگاه چاپ با سرعت و کیفیت قابل قبول و استاندارد است که می توانید در مراکز فروشگاهی مختلف و یا رستوران ها، پست بانک ها و مراکز مشابه، از آن برای چاپ رسید و قبض استفاده کنید. این دستگاه دارای سرعت و کیفیت چاپ قابل قبول و استانداردی بوده و می تواند فایل های مختلف را سرعت 100 میلی متر در ثانیه چاپ نماید. کیفیت چاپ این محصول 203 DPI می باشد.  
پرینتر حرارتی اسکار مدل POS 92
بستن

پرینتر حرارتی اسکار مدل POS 92

تومان۳,۲۵۰,۰۰۰
پرینتر حرارتی اسکار مدل POS 92 یک دستگاه چاپ سریع و پر قدرت است که می تواند قبض و فیش های مختلف را با سرعت بالای 300 میلی متر بر ثانیه چاپ کند. عرض چاپ در این دستگاه 80 میلی متر بوده و شما می توانید به کمک آن هر فایل با اندازه و عرض مناسب را چاپ کنید.
پرینتر حرارتی اسکارPos 88C
بستن

پرینتر حرارتی اسکارPos 88C

تومان۱,۴۱۵,۰۰۰
پرینتر حرارتی اسکارPos 88C یک دستگاه چاپ کوچک و قابل حمل است که سرعت و کیفیت قابل قبولی برای چاپ رسیدها و قبوض مختلف دارد.  

پرینتر حرارتی ای پوز مدل E-POS ECO R

پرینتر حرارتی ای پوز مدل E-POS ECO R با قیمت مقرون به صرفه از کیفیت بسیار مناسبی برخوردار است. با این مدل پرینتر می توانید از پرینت با کیفیت مناسب بهره مند شوید. بهتر است بدانید که یکی از ویژگی های بارز این دستگاه دارا بودن برش دهنده اتوماتیک می باشد  

پرینتر حرارتی ایکس پرینتر مدل xprinter C260H

پرینتر حرارتی ایکس پرینتر مدل xprinter C260H نسل جدید چاپ کنندگان حرارتی رسید و اوراق کوچک است که قابلیت قطع خودکار دارد و ضدآّب و ضد گرد و غبار نیز می باشد.

ویژگی ها:

کاربری: چاپ رسید و چاپ حرارتی - روغنی در ابعاد کوچک | ابعاد: 198*148*138 میلی متر | سرعت چاپ: 260 میلی متر بر هر ثانیه | فاصله سطور: 3.75 میلی متر به صورت پیش فرض (قابل تغییر به میزان دلخواه)
پرینتر حرارتی بی سیم بیکسولون SPP-R310
بستن

پرینتر حرارتی بی سیم بیکسولون SPP-R310

تومان۴,۴۳۰,۰۰۰
پرینتر حرارتی بی سیم بیکسولون SPP-R310 یک دستگاه چاپ قابل حمل است که می توانید از آن برای چاپ رسید، قبض و گزارش کار در مراکز مختلف مانند فروشگاه های بزرگ و کوچک، رستوران ها و حتی ادارات پست و غیره استفاده کنید.  
پرینتر حرارتی بیسیم بیکسولون مدل SP-R200II
بستن

پرینتر حرارتی بیسیم بیکسولون مدل SP-R200II

تومان۳,۹۲۰,۰۰۰
پرینتر حرارتی بیسیم بیکسولون مدل SP-R200II یک دستگاه چاپ قابل حمل چاپ است که از روش حرارت مستقیم برای چاپ استفاده می کند. برای ارتباط با این دستگاه باید از بلوتوث آن استفاده کرده اما در کنار راه ارتباطی بلوتوث، این دستگاه چاپ قابلیت اتصال به دستگاه های دیجیتال مانند لپ تاپ و یا تبلت را داشته و با سیستم های عامل اندروید، ویندوز و IOS کاملا سازگار است.
پرینتر حرارتی بیکسلون SRP-350 Plus III
بستن

پرینتر حرارتی بیکسلون SRP-350 Plus III

تومان۳,۸۰۰,۰۰۰
پرینتر حرارتی بیکسلون SRP-350 Plus III یک انتخاب مناسب و تکمیل کننده برای سامانه های خرید و فروش و یا پرداخت های بانکی می باشد. امروزه تقریبا در همه فروشگاه ها، ادارات و سازمان ها حضور یک دستگاه پرینتر حرارتی حس می شود.  
پرینتر حرارتی بیکسلون مدل SRP-352 PLUS II
بستن

پرینتر حرارتی بیکسلون مدل SRP-352 PLUS II

تومان۳,۰۵۰,۰۰۰
پرینتر حرارتی بیکسلون مدل SRP-352 PLUS II نسل دوم از سری چاپگرهای رسید و فاکتور می باشد که قابلیت های متنوعی در زمینه چاپ حرارتی مستقیم داراست.

ویژگی ها:

اندازه: 145*198*146 میلی متر | وزن: 1.65 کیلوگرم | عرض چاپ: قابل تنظیم تا 72 میلی متر | سرعت چاپ: 230 میلی متر بر ثانیه | رزولوشن چاپ: 203 dpi
پرینتر حرارتی بیکسولون مدل SPP-R318
بستن

پرینتر حرارتی بیکسولون مدل SPP-R318

تومان۵,۰۰۰,۰۰۰
پرینتر حرارتی بیکسولون مدل SPP-R318 یک دستگاه چاپ قابل حمل با ابعاد و وزن مناسب است که به راحتی می توانید آن را حمل کرده و در مراکز مختلف از آن استفاده کنید.  
پرینتر حرارتی بیکسولون مدل SRP-330 ll
بستن

پرینتر حرارتی بیکسولون مدل SRP-330 ll

تومان۲,۸۶۰,۰۰۰
پرینتر حرارتی بیکسولون مدل SRP-330 ll، در گروه پرینترهای فروشگاهی قرار می گیرد. یکی از موارد پر کاربرد استفاده این مدل پرینتر، چاپ فیش و رسید در فروشگاه می باشد. از دیگر ویژگی های طراحی شده در این دستگاه که سهولت برای کاربر را ایجاد می کند، می توان به درگاه اتصال به کشوی پول در این دستگاه اشاره نمود.  
پرینتر حرارتی بیکسولون مدل SRP-350III
بستن

پرینتر حرارتی بیکسولون مدل SRP-350III

تومان۳,۱۰۰,۰۰۰
پرینتر حرارتی بیکسولون مدل SRP-350III، در گروه پرینترهای فروشگاهی و رومیزی قرار می گیرد. صدور بلیط و رسید از عمده ترین کاربرد این دستگاه می باشد. ویژگی مهم در این مدل، عدم تجهیز آن به ریبون است که منجر به کاهش هزینه های کاربر می گردد.  
پرینتر حرارتی بیکسولون مدل SRP-380
بستن

پرینتر حرارتی بیکسولون مدل SRP-380

تومان۴,۱۰۰,۰۰۰
پرینتر حرارتی بیکسولون مدل SRP-380 نسل جدیدی از پرینترهای حرارتی مخصوص چاپ فاکتور و سند می باشد.

ویژگی ها:

اندازه: 148*158*131 میلی متر | وزن: 1.61 | کیلوگرم حداکثر عرض خروجی: 80 میلی متر | حداکثر کارایی: تا 3 میلیون قطع و 70 میلیون خط چاپ | سرعت چاپ: 350 میلی متر بر ثانیه.
پرینتر حرارتی بیکسولون مدل SRP-F312
بستن

پرینتر حرارتی بیکسولون مدل SRP-F312

تومان۴,۱۰۰,۰۰۰
پرینتر حرارتی بیکسولون مدل SRP-F312 یک پرینتر حرارتی و لیبل زن ریموت می باشد که قابلیت پرینت بر روی اوراق مختلفی را به صورت مونوکروم یا تک رنگ دارد.

ویژگی ها:

اندازه: 148*146*129 میلی متر | وزن: 1.56 کیلوگرم | بیشترین عرض خروجی: 85 میلی متر | رزولوشن چاپ: 203 dpi | سرعت چاپ: 300 میلی متر بر ثانیه | نوع کاغذ پشتیبانی شده: روغنی-حرارتی
پرینتر حرارتی سوو مدل LK-TL210
بستن

پرینتر حرارتی سوو مدل LK-TL210

تومان۳,۴۸۰,۰۰۰
پرینتر حرارتی سوو مدل LK-TL210 یک چاپگر تخصصی برای امور چاپ بر روی رسید، قبوض و فاکتورهایی در ابعاد کوچک می باشد.  
پرینتر حرارتی سوو مدل SEWOO LK-TL322
بستن

پرینتر حرارتی سوو مدل SEWOO LK-TL322

تومان۲,۳۰۰,۰۰۰
پرینتر حرارتی سوو مدل SEWOO LK-TL322 چاپگری با سرعت مناسب است که می توانید برای مراکز خرید و فروشگاه ها جهت درج کالاها بر روی آن و امور اداری استفاده کنید.  
پرینتر حرارتی سوو مدل SEWOO LK-TL32EB
بستن

پرینتر حرارتی سوو مدل SEWOO LK-TL323

تومان۲,۴۰۰,۰۰۰
پرینتر حرارتی سوو مدل SEWOO LK-TL323 چاپگری با سرعت مناسب است که می توانید برای مراکز خرید و فروشگاه ها جهت درج کالاها بر روی آن و امور اداری استفاده کنید.  
پرینتر حرارتی سوو مدل SEWOO LK-TL32EB
بستن

پرینتر حرارتی سوو مدل SEWOO LK-TL32EB

تومان۲,۶۰۰,۰۰۰
پرینتر حرارتی سوو مدل SEWOO LK-TL32EB چاپگری با سرعت مناسب است که می توانید برای مراکز خرید و فروشگاه ها جهت درج کالاها بر روی آن و امور اداری استفاده کنید.  

پرینتر حرارتی سیتی زن مدل || Citizen CT-S310

پرینتر حرارتی سیتی زن مدل Citizen CT-S310 از برترین و با کیفیت‌ترین پرینترهای حرارتی صدور فیش می‌باشد. این دستگاه محصولی از شرکت سیتی زن بوده، که یکی از برندهای قابل اعتماد در زمینه تولید محصولات مختلف با بیش از 80 سال سابقه می‌باشد.  

پرینتر حرارتی سیتیزن مدل Citizen CT-S651

پرینتر حرارتی سیتیزن مدل Citizen CT-S651، یکی از دستگاه های باکیفیت ساخت شرکت سیتیزن است که به وسیله آن می توانید انواع رسید و فیش را با مکانیزم حرارتی چاپ نمایید.  
پرینتر حرارتی فروشگاهی بیکسولون مدل SRP-E300
بستن

پرینتر حرارتی فروشگاهی بیکسولون مدل SRP-E300

تومان۲,۱۰۰,۰۰۰
پرینتر حرارتی فروشگاهی بیکسولون مدل SRP-E300 یک دستگاه پرینتر حرارتی اقتصادی و با صرفه برای چاپ رسید، قبوض و فاکتور می باشد که تحت ضمانت Energy Star می باشد.  

پرینتر حرارتی فیش زن سوو مدل SLK-TS400

پرینتر حرارتی فیش زن سوو مدل SLK-TS400 نسل جدیدی از پرینترهای حرارتی می باشد که علاوه بر چاپ رسید و قبوض با کیفیت بالا، قابلیت چاپ فیش و لیبل را نیز دارد.

 

پرینتر حرارتی میوا مدل TP1000

پرینتر حرارتی میوا مدل TP1000، یک پرینتر حرارتی فروشگاهی می باشد که سرعت و دوام رضایت بخشی در چاپ رسید و قبوض دارد.  
پرینتر حرارتی ووسیم مدل PORTI-W40
بستن

پرینتر حرارتی ووسیم مدل PORTI-W40

تومان۴,۸۵۰,۰۰۰
پرینتر حرارتی ووسیم مدل PORTI-W40 یک دستگاه چاپ رومیزی و قابل حمل است که با داشتن ابعاد و وزن مناسب به راحتی می توانید آن را با خود جابجا کنید.  
فیش پرینتر حرارتی ووسیم مدل WSP-R241
بستن

پرینتر حرارتی ووسیم مدل WSP-R240

تومان۳,۳۰۰,۰۰۰
پرینتر حرارتی ووسیم مدل WSP-R240 یک دستگاه چاپ با ابعاد کوچک و مناسب است که برای چاپ دستور کار، صدور قبض و رسید مشتری مورد استفاده قرار می گیرد.  
پرینتر حرارتی ووسیم مدل WSP-R341
بستن

پرینتر حرارتی ووسیم مدل WSP-R341

تومان۳,۴۳۰,۰۰۰
پرینتر حرارتی ووسیم مدل WSP-R341 یک دستگاه قابل حمل پرینت است که می توانید در مراکز مختلف برای چاپ متن، بارکدهای یک و دو بعدی و اشکال گرافیکی از آن استفاده کنید.  

پرینتر حرارتی پروتک مدل protech AB-88H

پرینتر حرارتی پروتک مدل protech AB-88H، در گروه پرینتر های فروشگاهی و تجاری قرار می گیرد. فناوری استفاده شده در این پرینتر، چاپ دو سویه می باشد. این دستگاه به منظور سهولت بیشتر کاربر، قابلیت نصب بر روی دیوار را نیز دارد.  

پرینتر حرارتی پروتک مدل protech AB-88D

پرینتر حرارتی پروتک مدل protech AB-88D، در گروه پرینتر های فروشگاهی و تجاری قرار می گیرد. فناوری استفاده شده در این پرینتر، چاپ دو سویه می باشد. این دستگاه به منظور سهولت بیشتر کاربر، قابلیت نصب بر روی دیوار را نیز دارد.

ویژگی ها

ابعاد: 150*196*147 میلی متر | منبع تغذیه: 230 ولت | سرعت چاپ: 250 میلی متر بر ثانیه | درگاه ارتباطی: USB, R232, Ethernet | رزولوشن: dpi 203 | عرض چاپ: 75 تا 85 میلی متر

فیش پرینتر فروشگاهی یک پرینتر حرارتی رسید و فاکتور کلاس عالی و سازگار با شبکه های مختلف نرم افزاری و سیستم عاملی می باشد. امروزه تقریبا در همه فروشگاه ها، ادارات و سازمان ها حضور یک دستگاه پرینتر حرارتی حس می شود.  این پرینتر ها هزینه تمام شده بسیار کمتری نسبت به پرینتر های لیزری یا جوهر افشان دارند. علاوه بر مقرون به صرفه بودن، عمل چاپ رسید و فاکتور را با سرعت بسیار بیشتری نیز انجام می دهند. از سوی دیگر کاربری این دستگاه ها بسیار ساده می باشد. تنها با فشردن چند دکمه می توانید در هر لحظه وضعیت مواد مصرفی و زمان باقی مانده از فرآیند های اجرایی دستگاه را مشاهده کنید. عرض چاپ قابل تنظیم بوده و می تواند تا حداکثر 79 میلی متر ثابت شود. چنین عرضی مطابق بسیاری از استاندارد های چاپ حرارتی می باشد. کیفیت و خوانایی چاپ نیز کاملا رضایت بخش است. بدیهی است که در خصوص فیش پرینتر فروشگاهی  صحبتی از رزولوشن به میان نمی آید و مقایسه کیفیت این دسته از پرینترها با کیفیت پرینتر های لیزری یا جوهر افشان امکان پذیر نیست.